Úvod » Erotické příběhy ze života » Mejdan na chatě můj příběh, který se stal před 26 lety

Mejdan na chatě můj příběh, který se stal před 26 lety

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Večírek již byl v plném proudu, když dorazili poslední hosté. Chata praskala ve švech, hrála hlasitá muzika a všichni se skvěle bavili, tančili a popíjeli. Bylo již pozdě po půlnoci, kdy partička čtyř chlapců a děvčat začala hrát „flašku“.

Jako fanty dávali oblečení (jak jinak) a tak se brzy stalo, že se před sebou všichni ocitli nazí. Měli již pořádně upito, proto jim to přišlo velmi vtipné. Jeden z přítomných párů se k sobě po chvíli přitisknul a vášnivě se začali líbat.

Ruce mladíka kroužily po dívčině nahém těle, polibky nabíraly na intenzitě a stávaly se stále horlivějšími. Až ve chvíli, kdy jí zajel rukou do rozkroku a přivoněl si k její šťávičce, neudržel se další pár a přidal se k nim.

mejdan na chatě
Na můj erotický zážitek z mládí nikdy nezapomenu

Mejdan se pěkně rozjíždí kam až to zajde? Čtěte dále..

Přistoupili k nim a neznámá dívka začala líbat mladíka, který se ještě před chvíli věnoval své přítelkyni. Překvapivě se neodvrátil, ale polibek jí opětoval. Ani jeho přítelkyně nelenila a políbila mladíka neznámé dívky.

Po chvíli se čtveřice přemístila do postele ve vášnivém objetí a celou místností se začaly rozléhat hlasité vzdechy. Vedle stojící mladíci s dvěma slečnami se jen nevěřícně dívali na odvahu mladých párů a nechávali se pomalu přesvědčovat k akci.

Vypadá to na hromadné milování?

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Mladíci zatím jen tiše hleděli na páry v objetí, zatímco dívky nelenily a za jejich zády se začaly líbat. Zvědavé ruce klouzaly po obou nahých tělech a z jejich úst se čím dál častěji ozývalo zasténání a vzdechy, které přilákaly pozornost chlapců.

Když se k dívkám otočili, jejich nástroje již stály v pozoru čekající na svou šanci. Ani se nesnažili od sebe dívky odtrhnout, jen k nim přistoupili a každý se jazykem začal věnovat mušličce jedné z nich.

Lízali je hluboko a pečlivě, což ještě provokovalo dívčí hrátky, a když si dívky začaly sát bradavky, dráždit je rukou a pomalu k sobě zvedat chlapce, aby je taktéž nechaly ochutnat vzrušené bradavky, nebylo na co čekat. Jeden se chopil příležitosti jako první a přitáhl si k sobě jednu z dívek zezadu.

V plném proudu všichni se všema

Obkroužil její vlhkou dírku a přirazil. Zasténala vzrušením, ovšem mladík neměl v úmyslu pokračovat. Vytáhl svůj nástroj a znovu jím zakroužil kolem druhé dírky. Po chvíli se neudržel a přirazil ještě víc do jejího zadečku, až cítil, jak je těsně obepnutý její dírkou a jeho vzrušení stoupá.

Druhý z chlapců si dívku položil na postel, zvedl jí nohy do výšky a přirazil svým nástrojem do její teplé mušličky. Pronikl tak hluboko, až zasténala a ještě více se k němu přitiskla. Vášnivě jej začala líbat na rty a vychutnávala si stále silnější vzrušení, které přecházelo v nejeden orgasmus.

Celým pokojem se rozléhal ženský křik a mužské sténání od dalších a dalších vyvrcholení, které neustávalo až do brzkých ranních hodin…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Flirt seznámení

BezvaFlirt.cz

Moderní seznamovací aplikace určená všem, kteří se chtějí bavit online a zažít bezva flirt se sympatickými lidmi a domluvit si osobní setkání.

V aplikaci si můžete filtrovat profily dle nahoty fotografií aby jste nebyli obtěžováni v případu, že je to pro Vás nežádoucí a mohli si aplikaci užít na plno.

K dispozici je vestavěný video chat a další technické vychytávky.

seznamka bezva flirt


30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..