Úvod » Erotické příběhy ze života » Masíroval jsem krásnou ženu a měli jsem sex

Masíroval jsem krásnou ženu a měli jsem sex

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Majitel centra „Péče o tělo“ opět neměl co dělat. Všude bylo prázdno, lidé nepřicházeli a čas mu neutíkal. Jako vždy spustil webový prohlížeč a našel stránku s pornem. Za necelých dvacet minut mu měla přijít zákaznice, takže měl dost času, aby si čekání na ní zpříjemnil. Prolistovával kategorie a vybíral, na které video se podívá. Spustil jedno s lesbickou tématikou a ruka mu zajela do kalhot, kterých se co nejrychleji zbavil. Zatímco si dělal dobře, u dveří zaslechl kroky, a hned vzápětí zvonek. Rychle si oblékl kalhoty a zvedl se zpod pultu.

Udýchaně přivítal zákaznici a uvedl jí do převlékací místnosti, odkud jí ukázal cestu do masážního salónu. Sám se v rychlosti převlékl a čekal na zákaznici u masážního stolu. Mezitím připravil všechny potřebné olejíčky a báze, zapálil vonné tyčinky a vyčkával příchodu zákaznice.

Znal ji moc se mu líbila ještě nikdy ji nemasíroval

Chodila k němu již dlouho, ale ještě nikdy neměl tu čest ji sám masírovat, ačkoliv po tom od první chvíle tajně toužil. Na moment se zasnil, jaké to bude vidět ji zcela nahou, ale během přemýšlení ho vytrhl její hlas. Stála mezi dveřmi, s rozpuštěnými dlouhými vlasy až po pás, jen v bílé průsvitné osušce, která zakrývala to nejnutnější.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Těžce polkl a doufal, že to neuvidí. Vybídl ji, aby si odložila osušku a položila se na masážní stůl. Otočil se tak, aby si myslela, že ji nepozoruje, a nechal ji vysvléci se. Netušila, že přímo před ním stojí malé zrcátko, ve kterém ji pozoroval a vychutnával si křivky jejího těla.

Při pohledu na její krásný zadeček se mu postavil

Zcela okatě se olizoval, když spatřil její nádherný, kulatý zadeček v odlesku zrcadla, jakmile ze sebe shodila osušku. Zatajil dech, když tenký hábit dopadl na zem, a ona se k němu otočila v celé své kráse. Jedno prso jí zakrýval pramen dlouhých hnědých vlasů, druhé měla odhalené a vystavené na odiv. Tak nádherně tvarovaná ňadra snad ještě nikdy nespatřil!

Pohledem sjížděl níže přes její krásně tvarované boky, k jejímu klínu, který voněl chtíčem. Její mušlička byla zahalena do závoje z tmavých chloupků, které byly zarovnány do tvaru čárky, a zakrývaly tak to nejnutnější. Položila se na stůl a z jejích úst zazněl libový hlas, který vybízel k činnosti.

Popošel k ní a položil jí ruku na zadeček. Jiným kusem tenké látky jí zakryl část hříšných stehen a natáhl jej až do půlky vyšpulené prdelky. Na záda jí nakapal olej z květů růží a jemně jej rukou rozetřel. Jeho pohyby byly jemné a něžné, ale čím dál víc sklouzávaly k lákavým místům. Rukou zajížděl k jejímu zadečku, po kterém klouzal krouživými pohyby, až se kus bílé látky snesl k zemi.

Z horní části zad mu ruce stále více sklouzávaly k ženiným ňadrům tak, že s každým klouzavým pohybem mohl slyšet ženino slabé sténání a zrychlené oddechování. Jeho chtíč se neustále zvyšoval, až jej nevydržel. Odhodil ze sebe přebytečný kousek látky, a postavil se vedle masážního stolu se ztopořeným penisem.

Dotkl se ženina boku tam, kde tušil její ňadro a pokračoval krouživými pohyby. Jakmile ucítila jemnou kůži na svém těle, zvedla se a překvapeně vzhlédla k masérovi…

Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..