Úvod » Erotické příběhy ze života » Má dovolená bez manžela byla plná sexu s místním sochařem

Má dovolená bez manžela byla plná sexu s místním sochařem

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Když následujícího dne vstoupila do dveří jeho ateliéru, zatmělo se mu před očima…

Její štíhlé, bronzové tělo ještě více než kdykoliv předtím vynikalo v bílých letních šatech, kterým dominovaly bílé střevíčky. Přišla k němu tak, jak ji bůh stvořil, a nijak to nezakrývala. Doprovodil ji k divanu, na kterém jí pokynul, aby si odložila, a položila se na zem, ze které ji měl zvěčnit v nejskvostnější dílo historie.

Přistoupila k němu aby ho políbila

Má dovolená bez manžela
Má dovolená bez manžela byla vzrušující

Jakým překvapením pro něho ovšem bylo, když ze sebe svlékla malý kousek látky a přistoupila k němu. Stoupla si na špičky, aby se dostala až k jeho ústům, a políbila jej. Nejdříve jemně a pomalu, potom odvážněji, a nakonec tak vášnivě, až se pod ním půda otřásala. Neodolal, a jeho ruce začaly bloudit po zákoutích jejího těla.

Rukou jí přejel po zádech, až cítil, jak se zachvěla. Sklouzl níž k jejímu zadečku, prstem přejel jejím záhybem a zakroužil k jejímu lůnu. Čím více rukou zajížděl do dírky mezi jejíma nohama, tím rychleji byl zbavován oblečení.

Vzrušovala se pod jeho doteky

Jeho doteky na ni působily mimořádně vzrušujícím dojmem, proto z něho sundala košili během prvních pohlazení, a kalhoty následovaly ve chvíli, kdy prsty zajel do její dírky.

Když se k ní sklonil, aby ji jazykem polaskal, neměl na sobě už ani kousek látky. Jazykem kroužil kolem jejího lůna, zatímco jeho prsty slídily kolem jejího zadečku. Stejně tak, jako zasouval svůj jazyk do jejího klína, zasouval i prst do jejího zadečku a slastně u toho vzdychal. Dovádělo ho to k šílenství…

Dychtivě ho stáhla k zemi a roztáhla nohy

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Když vnímal její pohyby a nechával se unášet jejím vzrušujícím tělem, zneužila jeho nesoustředěnosti. Hbitě se mu vymanila ze sevření, propletla se kolem něho, a strhla ho s sebou na zem. Nastavila se mu zezadu, aby do ní mohl proniknout, a nechala ho jednat pomocí chutě.

Umělec se nezdráhal, nastavil si ji přímo naproti sobě, a zasunul svůj penis do jejího lůna. Vzdychla slastí, jakmile ho ucítila v sobě, a potom znovu a ještě, to jak naplno přirážel. Měl k ní skvělý přístup, chvíli ji držel za boky, chvíli držel její nádherná, pevná prsa, nebo se rukou věnoval jejímu klitorisu, který dráždivě hladil, aby opět a znovu slyšel její výkřiky vzrušení.

Když se nabažil přímého pronikání do její jeskyňky, otočil si ji, a posadil čelem k sobě. Nadzvedla se, aby si do sebe mohla zasunout tu nejvzrušivější věc, a přitlačila. Pronikl do celé její hloubky až po kořen…

Vychutnávala si ho, svým rychlým tempem mu způsobovala mžitky před očima, až k samému závěru. Ještě stačil svůj nástroj vytáhnout, aby jeho kapky spermatu dopadly na její překrásné tělo, a slastně vydechl. Jeho tvář byla zkřivená probíjejícím vzrušením, celé tělo jakoby ho snad ani neposlouchalo, ale svůdná dívka neodcházela. Poodešla kousek od mistra, lehla si na zem jako model pro jeho skvostné dílo, a jen se něžně usmála:

Nyní jsem připravená, mistře. Můžeme začít.

Čtěte jak to začalo první část

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..