Lenčina erotická romantika
Úvod » Erotické příběhy ze života » Lenčina erotická romantika na prázdninovém kempu

Lenčina erotická romantika na prázdninovém kempu

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Lence bylo čerstvých osmnáct let, když dostala poukaz na prázdninový kemp v Portugalsku. O necelý měsíc později již stála na letišti a vyhlížela své číslo letu. Když vzrušeně nastoupila na palubu letadla, zhluboka si oddychla a pohodlně se opřela do sedadla. Letadlo se teprve naplňovalo, a tak se zvědavě rozhlížela po palubě, který z cestujících si k ní přisedne. K jejímu sedadlu se stále nikdo nepřibližoval, a tak otevřela časopis a začala v něm listovat. „Slečno?“ Ozval se hlas nad její hlavou.

„Mohu Vás poprosit? Sedím u okénka.“ Zvedla hlavu a podívala se, s kým má tu čest. Nad ní stál vypracovaný mladý muž, možná o něco starší než Lenka, s delšími hnědými vlasy a bílým úsměvem. „Jistě.“ Opáčila, a nechala ho projít.

Seznámení a sexuální touha během cesty

Během cesty se Lenka o mladíkovi dozvěděla, že se jmenuje Patrik, a také to, že směřují nejen stejným směrem, ale také do stejného letoviska. Když jí při loučení na letišti vlepil pusu na tvář, její fantazie se rozběhla naplno. O pár dní později se znovu potkali na pláži před hotelem, ve kterém bydleli. Jeho kůže dostala zlatavý nádech a přímo sváděla k hříchu. Domluvili se na večerní procházce a polibkem se rozloučili.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Čas do schůzky se Lenka rozhodla využít tím nejpříjemnějším způsobem. A nechala na sebe spadávat kapky horké vody, které si vychutnávaly její tělo. Dotýkaly se ho, sjížděly po něm a dostávaly se na místa, kde si Lenka představovala Patrika. V koupelně zapálila svíčky. Rozvoněla vonné tyčinky.

Začala se hladit. Tak, jak to měla ráda, a jak jí to maximálně vzrušovalo. Dotýkala se sama sebe na prsou. Dráždila si bradavky a slastně přitom vzdychala. Přejížděla rukou po svém nahém, mokrém těle a směřovala stále níž. Kapky vody na ní dopadaly tak, že jí to vzrušovalo k nepříčetnosti. Sjela prsty až dolů ke své jeskyňce a začala se dráždit. Sténala a prsty se dotýkala poštěváčku, až přímo vybuchovala slastí.

Lenka masturbuje při myšlení na Patrika

Představovala si přitom přítomnost Patrika ve sprše. Jak se na ní dívá… Jeho ruce na svých prsou, jak je dráždí a vzrušivě se jich dotýká, masíruje je a letmo přejíždí po jejích bradavkách. Představovala si, jak ji dráždí jazykem. Saje, líbá a vášnivě si vychutnává její dva vrcholky, které ji způsobovaly tolik vzrušení. Neubránila se představě, že má u sebe ve sprše zcela nahého muže, který se vzrušuje jen pohledem na její nahé, mokré tělo. Jeho chlouba roste a nabírá obrovských rozměrů. Cuká sebou a jen těžko odolává proniknutí do její jeskyňky. Svádí jí a procítěně si jí vychutnává. Vzrušuje ji čím dál víc, kdy každým dotykem vlhne a touží po jeho chloubě.

Naplno cítí jeho přítomnost ve sprše, představovala si, jak si před něho kleká a bere jeho ztopořený úd do rukou. Pohrává si s ním. Přejíždí prstem po žaludu a zase zpět, zase a znovu a ještě… Dotýká se jeho vrcholku slasti jazykem a vychutnává si jeho vzdechy. Bere jeho úd do pusy a saje, až se vzrušením rozplývá. Dotýká se jeho varlat a jemně zajíždí až tam, kde ho to maximálně dráždí…

„Lenko?“ Ozvalo se najednou od dveří koupelny, což jí přivedlo zpět do reality. Rychle se zamotala do sprchového pláště a vykoukla ven. Ten hlas přece už někde slyšela… Jakmile spatřila Patrikův obličej, celá se začervenala. Ještě před chvíli byl v jejích fantaziích. „Nepřišla si, tak jsem nevěděl, jestli se něco nestalo.“ „Oh, jsi hodný. Trochu jsem se zapomněla… Když už jsi tu a já stále ještě nahá ve sprše, nechtěl bys mi umýt záda?

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..