Klitoris jak vypadá
Úvod » Erotická nápověda » Klitoris jak vypadá a kde mám klitoris

Klitoris jak vypadá a kde mám klitoris

|
Čas na čtení 2 minuty
pošli příběh přátelům

Klitoris (clitoris), česky také poštěváček, je součástí ženských pohlavních orgánů. Část, kterou můžete vidět, vystupuje jako malý knoflík v oblasti vulvy, nad poševním vchodem poblíž spojení stydkých pysků.

Hlavním úkolem klitorisu je navodit nejdříve pohlavní vzrušení a poté orgasmus. Zajímavé je, že klitoris je vytvořen ze stejné tkáně, jako mužský penis.

Jak klitoris vypadá?

Klitoris je prokrvený orgán tvořený topořivými tělísky. Tkáň obsahuje velké množství nervových zakončení, proto je ideální pro sexuální podráždění.Kde mám klitoris

Kde mám svůj klitoris ptá se Adéla

Klitoris jak vypadá
Klitoris je ženský orgasmický fenomén

Většinu klitorisu neuvidíte – je zakrytá. Ovšem dráždění vnější části klitorisu způsobuje hluboké sexuální prožitky, které během pohlavního styku vedou k orgasmu. Podobně jako penis se klitoris při pohlavním vzrušení zvětší, protože topořivá tělíska se naplní krví a těsně před orgasmem klitoris dosáhne maximální velikosti.

Klitoris jako orgán vzrušení uznala i věda

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Již v lékařské literatuře 16. století je klitoris zmiňován a je prokázána jeho existence. Je označován různě – místo rozkoše ženy, Venušino potěšení, výběžky lásky a podobně.

Jeho existence je samozřejmě známa mnohem déle. Bohužel je znám i z provádění ženské obřízky, kdy bývá klitoris úplně nebo částečně odstraněn, aby žena nemohla dosáhnout orgasmu. Jedná se o tradiční obřad, který je však většinou kultur odsuzován.

Clitoris je důležitou erotogenní zónou

Oblast klitorisu patří k nejdůležitějším erotogenním zónám. U každé ženy je jeho velikost individuální záležitostí, většinou se pohybuje mezi dvěma až šesti centimetry.

Jeho výraznou vlastností je mimořádná citlivost a u mnoha žen je rozhodujícím činitelem při dosažení opravdu uspokojivého orgasmu. Dráždění klitorisu totiž ženy potřebují k plnému uspokojení. K tomu jsou nejvhodnější jemné doteky a lehké kroužení.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..