letuska sex s pilotem
Úvod » Erotické příběhy ze života » Jsem letuška a měla jsem sex s pilotem na palubě letadla

Jsem letuška a měla jsem sex s pilotem na palubě letadla

|
Čas na čtení 5 minuty
pošli příběh přátelům

„Připoutejte se prosím, za malý okamžik budeme vzlétat.“ Ozvalo se s klapnutím dveří letadla. Petr se pohodlně opřel do sedačky, aby tak získal komfort a také nemravný výhled na letuščino pozadí. Líbila se mu už při nástupu do letadla, ale teď měl co dělat, aby se pohledem na ní nevzrušil. Zavřel oči a nechal se unést jejím milým hlasem. Vyzývala ho, aby ji následoval. Odpoutal se ze sedadla, prošel kolem spolucestujícího a přemístil se do zadní uličky na samém konci letadla. Otevřela dveře a obratně ho zavřela na těsných toaletách.

V letadle na toaletách představa pilota

„Co si budete přát, pane?“ Řekla vyzývavě a začala mu knoflík po knoflíku rozepínat košili „Vás. Jenom Vás.“ „Co prosím?“ ozvalo se silnějším hlasem vedle něho, což ho prudce vytrhlo ze snění. Otevřel oči a přivykal tlumenému světlu. Před sebou viděl krásnou ženu, která na něho upírala zvídavý pohled. „Tak už víte, co si budete přát? Kávu, čaj, vodu?“ „Ah, velmi se omlouvám. Jen vodu, prosím.“

Podala mu kelímek s chlazenou vodou a odešla k dalším sedadlům. Úlevně si oddechl. Zcela se svou představou nechal unést, když ho vytrhla v tom nejvzrušivějším okamžiku. Už už na ní dostával chuť a sahal po její uniformě, aby ji z ní obratně svlékl, když v tom se u něho ocitla naživo. Jakmile spatřil její prsa, musel si rozkrok přikrýt novinami, aby neviděla jeho příval vzrušení. Dostával na ni chuť čím dál víc a při představě milování několik tisíc metrů nad zemí s touto úchvatnou letuškou se propadal slastí do svých představ.

Let probíhá klidně, ale k něčemu se schyluje

Let poklidně ubíhal, občasné dlouhé pohledy vysílané k letušce očividně neměly úspěch, přesto se Petr snažil dál. Až malá nehoda se zdála být jeho šancí. Cestující poklidně podřimovali, když vtom zaslechl letuščiny prosby o pomoc z řad cestujících. Okamžitě se zvedl ze sedadla a zamířil do zadní uličky. Jeho letuška podpírala padající podstavce z regálů v pozici, která přímo vyzývala vylízání její mušličky.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Když byla situace zmírněna, letuška poděkovala a mrknutím oka se ho zeptala, proč ji celou dobu pozoruje s tak vybízivým úsměvem. Neváhal s odpovědí, popadl ji, a přesně tak jako v jeho snu, ji vtlačil do malé záchodové místnosti. Než se stačila nadechnout a protestovat, ujistil se, že je nikdo neviděl, a zaklapl za nimi dveře. „Přesně kvůli tomuhle. Od nástupu do letadla na Vás mám chuť.“

Vášnivě ji políbil, a s chtivými doteky ji začal svlékat

Dostával se rukou do její podprsenky, ve které nahmatával vztyčené bradavky. Cítil teplo jejího klína a vůni její šťávy, která ho vzrušovala do obrovských rozměrů. Chtěl ji, a to hned a bez čekání. Prudce ji nadzvedl, posadil na umyvadlo a klekl si k ní. Jazykem kroužil kolem její mušličky, až si vzrušením zakrývala pusu, aby její vzdechy nebyly slyšet. Hrál si s ní. Co chvíli přejel jazykem po jejím poštěváčku, a vrátil se zpět ke krouživým pohybům kolem jejího klína. Když už se nemohl udržet, vytáhl svůj vztyčený penis z kalhot a jemně jej nasměroval ke vchodu slasti.

Pronikl do ní jemně a něžně, až zasténala chtíčem, ale hned poté jej vytáhl a pulzujícím žaludem přejížděl kolem jejího poštěváčku. Ucítil její orgasmus tak znatelně, jako ještě nikdy předtím. Zatínala do něho nehty, téměř se nemohla krotit, jak byla vzrušená a užívala si příval neskutečného a opojného vzrušení.

Prohýbala se pod jeho doteky, dotýkala se na prsou a ve zrychleném dechu ho prosila, aby už do ní pronikl, ale on stále vyčkával a přiváděl ji k šílenství. Když přejížděl po jejích prsou a bradavkách, nevydržela to, a vzala ho do pusy. Sála jej, lízala jazykem a navozovala mu takový pocit vzrušení, až mále vyvrcholil.

Když vycítila, že už se neudrží, přestala, a jen rukou přejížděla po jeho žaludu, aby ho udržela vzrušeného. Až když si ho vzala do rukou, a přiložila k teplému rozkroku, ze kterého ucítil příval její horké šťávy, probudil se v něm dravec. Přirazil až ke kořenu. A znovu. A znovu. Jejich společné vzrušení pohltilo téměř všechen vzduch, který se v kabině nacházel.

Přirážel a bral si ji tak, jako by to bylo naposled

Vychutnával si její orgasmus jeden za druhým a držel se, aby do ní nevyvrcholil příliš brzy. Až s posledním přiražením, kdy si ho k sobě přitáhla, oba dospěli ke společnému, výbušnému a dravému orgasmu. Pustil do ní všechnu dávku, kterou v sobě měl, a zůstal zaklíněn v jejím objetí. Jeho sperma ještě dlouho poté stékalo po letuščiných krásných nohách, a vždy, když přecházela kolem jeho sedadla, rajcovně na něho mrkla.

Vybízivě se pousmál a vystoupil do letištní haly s pocitem zdařilého letu. „Budu se těšit na Váš příští let pane…“ Řekla mu při výstupu z letadla. „Petr.“ „Iveta.“ „To i já, Ivetko. Tak zase příště.“

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

2 Responses

 1. Petr
  | Odpovědět

  To muselo být vážně vzrušující. Slyšel jsem, že piloti s letuškami chrápou, ale myslím, že to není až tak hrozné jak se říká. To, že jsi měla sex za letu s pilotem není zrovna profesionální. Ohrozili jste tím bezpečnost cestujících na palubě. Měli by jste se stydět a ne se s tím chlubit. Chtělo by to prošetřit policií zda se to opravdu stalo a potrestat Vás
  Petr

  • R
   | Odpovědět

   Co tady z toho děláte drama Petře?
   Běžte na procházku a uklidníte se.
   Radka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..