Jak sem přišla o panenství
Úvod » Erotické příběhy ze života » Jak sem přišla o panenství příběh Lindy

Jak sem přišla o panenství příběh Lindy

Jarkovi bylo čerstvých osmnáct let, když se seznámil na seznamce amatérů s Lindou. Malou, hnědovlasou dívkou, kterou nemohl dostat z hlavy. Uplynulo několik týdnů od doby, kdy spolu začali chodit, a Jarek čím dál častěji začínal myslet na milování s ní. Věděl, že do jejích osmnácti let ještě nějaký čas chybí, přesto se přestával koncentrovat a toto téma zaplnilo veškeré jeho myšlenky.

Jak sem přišla o panenství bylo to krásné

Nebyl si jistý, jak na jeho návrh bude Linda reagovat, ale když na to navázali řeč, mile ho překvapila. Blížil se večer, kdy byl Jarek sám doma, proto se rozhodl chopit příležitosti. Nakoupil svíčky, které rozestavěl všude po pokoji, vybral romantickou hudbu, připravil víno.

Na osmou hodinu u jeho dveří zazvonila Linda. Přivítal ji sklenkou vína a doprovodil do pokoje, který přímo vybízel k milování. V romantickém polibku padli do postele, jejich polibky stále víc nabíraly na síle. Ruce zvědavě bloudily po těle a hledaly dráždivá místa, jejich dech se zrychloval.

Jarek se stále víc přibližoval svému vysněnému cíli

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Pomalu Lindě sundal tričko, pod kterým se rýsovala rudá podprsenka. Poodhrnul jedno ramínko a odhalené místo zahrnul polibky. Pokračoval tak s druhým ramínkem, a nakonec Lindu zbavil celé podprsenky. Víno atmosféru značně uvolnilo, proto ani Linda neváhala se svlékáním svého milého, a ještě než se vrhla na tričko, rozepnula mu knoflík u kalhot.

Potom druhý a třetí, a nakonec jej zbavila veškeré přebytečné látky. Vzdechy protkávaly již tak erotikou nabitou atmosféru, polibky nabíraly na síle a chvění nahých těl vybízelo k milování.

Jarek se nemohl déle udržet, jemné doteky a nejisté polibky ho vybízely k jednání. Sundal Lindě džínovou sukni, propletl se jejími kalhotkami a sjel k jejímu rozkroku. Políbil ji na poštěváček, až zasténala slastí. Rty se dostal do její jeskyňky, lízal jí a pomalu sál, až vykřikovala vzrušením z dosud nepoznaného vzrušení.

Prsty mezitím masíroval její prsy a dotýkal se jejích bradavek tak, aby jí způsobil dvojité vzrušení. Když viděl její zrychlující se dech a neklidné pohyby, zdála se mu vlhká natolik, aby do ní mohl proniknout. Na nic nečekal a napřímil se před ní. Svůj penis přiložil na okraj její jeskyňky a pomalu se dostával dovnitř. Snažil se být opatrný a jemný, přesto náhle vykřikla bolestí. Na chvíli zpomalil a zkoušel být něžnější. Její bolest však sílila a při každém náznaku přiražení se stáhla tak, že do ní nemohl proniknout.

Jak sem přišla o panenství bolest byla silnější než ona sama a strach ji zcela ovládal. Nevydržel to a přirazil tak prudce, jak jen to šlo. Zvukem se rozlehl bolestný výkřik, který se však po chvíli přenesl do vzrušivého sténání. Prudká bolest ustávala a na řadu pomalu přicházelo vzrušení. Jeho jemné pohyby v ní probouzely neznámou rozkoš a stále vzrůstající touhu.

Oba dva slastně oddechovali, až postupně dospěli k nepoznanému výbuchu vášně, který hlasitě protkal tlumené oddechování…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Testy vibrátorů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..