Jak jsem přišla o panenství
Úvod » Erotické příběhy ze života » Jak jsem přišla o panenství můj příběh Jana

Jak jsem přišla o panenství můj příběh Jana

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

„Vrátím se večer a Pavel taky. Měj se.“ Věra zabouchla dveře a vyrazila do práce. Jen její dcera zůstala sama doma s chřipkou. Poslouchala hudbu, dívala se na televizi a brouzdala po internetu, když kolem poledne uslyšela klíče v zámku. „Haló?“ Zavolala směrem do chodby.
„Ahoj Julko, to jsem já.“ Pavel? Pomyslela si a dál si jeho přítomnosti nevšímala. Tedy, až do okamžiku, kdy vstoupil do jejího pokoje. „Co tady děláš, nejsi v práci?“ „Ne, skončil jsem dřív.

Pronesl a sedl si k ní na okraj postele. To ještě nikdy předtím neudělal, proto se trochu vyděsila. „Víš, říkal jsem si, že ti tady budu dělat společnost, když jsi celý den doma sama a určitě se nudíš.“

Jeho výraz jí neseděl. Tvářil se škodolibě, tajemně, a nevypočitatelně. Podal jí čaj, který jí přinesl, a pobídl ji, aby ho vypila. Překvapilo ji, jak byl najednou starostlivý, ale když na ni po chvíli začala doléhat únava a velká potřeba spánku, proto se nevzmohla na nic jiného, než na padnutí na polštář.

Rukou se začal dotýkat mých prsou

Odhrnul jí vlasy z čela a poodkryl přikrývku, zpod které se mu naskytl vzrušující pohled na její odhalená ramena. Povytáhl jí tričko a rukou se začal dotýkat jejích prsou. Začala se probírat, jakmile ucítila dotek na svém těle, ale ještě chvíli trvalo, než se úplně probudila. Spatřila ho, jak jeho ruka zajíždí pod její tričko, zatímco druhou rukou se dostával do svých trenek. Ještě chvíli nic nedělala, než si všiml jejího bdělého a roztouženého výrazu. Pozoroval její těkající oči ze strany na stranu.

Vysunula jednu nohu zpod peřiny a prstíky se dotkla jeho trenek na důkaz souhlasu, aby pokračoval. Zasténal slastí a pocitem něčeho zakázaného. Užíval si její doteky, které způsobovaly mokrou skvrnu na jeho dmoucích se trenkách, představoval si milování s ní, chtěl ji cítit.

Když vzala jeho ruku a jeden z prstů si zasunula do pusy a jazykem rajcovně přejížděla po jeho obvodu, sála jej a vychutnávala si, propadal se hluboko do svých představ. Její mladé tělo s ním způsobovalo něco nového a neznámého. Extrémní vášeň, touhu a chtíč.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Sundala jsem mu trenky a sama se svlékla

Skoro to začínalo vypadat, že dcera sváděla jeho. Ještě napůl ležící v posteli ze sebe svlékla horní díl oblečení, ale rychle se schovala pod peřinu, aby kousky jejího odhaleného těla mohl objevovat sám. Sundala mu trenky a ve chvíli, kdy se chystala nahmatat jeho nástroj, kdy prsty mířila k jeho šourku a zčásti odhalenému žaludu….. Zazvonil zvonek.

Oba dva sebou cukli a s nejistým pocitem čekali, až přestane. Ale když zvonění zvyšovalo na intenzitě, uvědomil si Pavel, že nechal klíče v zámku. To znamenalo, že Julčina máma nejspíš stojí za dveřmi a netrpělivě se dobývá domů, proto se Julča oblékla a došla ke dveřím. Chvíli mluvila s nějakou ženou, což Pavlovi stačilo, aby mu spadl kámen ze srdce.

Vášnivě jsem ho políbila a vzala jeho penis do ruky

Když doklapávala dveře, stál už za ní a chytal ji za prsa. Otočila se k němu a něžně ho políbila na zakázaná ústa, polaskala jeho bradavku, a když z něho strhávala košili, tiskla se jeho nahým tělem k tomu jeho. Sklouzla na kolena a vzala jeho dmoucí se nástroj do rukou, Jazykem si s ním pohrávala stejně tak provokativně, jako předtím s jeho prsty. Špičkou jazyka přejížděla po žaludu, ze kterého vyklouzávaly kapičky štěstí, pusou kroužila kolem kořene jeho penisu a vychutnávala si ho s náležitou péčí.

Jakmile Pavel popadl dech, svlékl z Julči domácí upnuté šortky krásně zvýrazňující její zadeček a posadil si ji na kuchyň. Rukou vklouzl do jejích kalhotek, aby ucítil vlhkost rozlévající se všude kolem. Byla tak přitažlivá, tak žádoucí! Strhl z ní kalhotky, přitáhl si ji k sobě a udělal to, na co měl chuť již dlouho. Vzal si ji přímo na kuchyňské lince. Přirážel jen jemně, poté silněji, a když ucítil volný průchod její panenskou blánou, přirazil až ke kořenu.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Zasténala neznámým vzrušením a poddala se mu, snažila se pohybovat v jeho tempu a užívat si tak novou roli. Roli ženy, která právě přišla o panenství na kuchyňské lince.

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..