Úvod » Erotická nápověda » Inspirace do Vaší ložnice erotická povídka na pokračování

Inspirace do Vaší ložnice erotická povídka na pokračování

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Inspirace do Vaší ložnice doporučujeme před vyzkoušením vyčkat na další díly ať to máte kompletní. Přivázal ji k pelesti s rukama nad hlavou a přitáhl. Vydala slabý stén, který přes roubík téměř nebyl slyšet, to jak ji ještě povytáhl nahoru.

Inspirace do Vaší ložnice
Povídka na pokračování je výbornou inspirací do Vaší ložnice

Nekompromisně a kvalitně jí svázal

Nohy ji přivázal k pelesti, každou z jedné strany, aby neměla sebemenší možnost pohnout se. Ležela před ním zcela nahá, s husí kůží po celém těle čekající na to, co přijde.

Sám se před ní vysvlékl donaha a přiblížil se k ní. V ruce měl gumové velké dildo , kvítek růže a kostku ledu na vedle stojícím stolku.

Napřímil se nad ní a jako trumf vytáhl kostku ledu z misky. Vzal ji do ruky a rozehříval tak dlouho, dokud na její horké tělo nezačaly dopadat ledové kapky.

Svázanou ji začal intenzivně lízat poštěváček

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Chtěla se pohnout, chtěla sebou cuknout, ale nic z toho se jí nepodařilo. Namísto toho přišlo další vzrušení v podobě jeho rychlého jazyka.

Nedotkl se však její jeskyňky, ale ještě chvíli chtěl pokušení odolávat a zamířil k jejímu krku. Odhrnul jí dlouhé vlasy, přivoněl si k jejímu ovocnému šampónu a políbil ji na krk. Dostal se ještě hlouběji pod její vlasy, a nakonec se přemístil k jejímu ušnímu lalůčku, který notnou chvíli mnul mezi svými rty a dotýkal se ho jazykem.

Když jím však pronikl do jejího ucha, začala sebou cukat ještě víc a z úst jí vycházely tlumené výkřiky. Dobře věděl, jak moc ji to vzrušuje.

Neměl v úmyslu ji mučit donekonečna, jen si s ní pohrát tak, aby mu doslova vytekla a on se tak mohl ponořit do její sladké šťávy. Když ji po chvíli přestal dráždit na uších a nechal ji uklidnit se, nepočkal však dlouho.

Svoji pozornost přesunul k jejím prsům

Ještě než mu vychladla, přemístil se k jejím prsům a začal prstem kroužit kolem bradavek. Nejdříve od spodu, kde jindy býval košíček podprsenky, až k bradavce, u které se zastavil a podržel si ji na vrcholku, kterého se dotkl jazykem.

Nebral ohled na její křik, pokračoval v laskání dál, a to stejné udělal i u jejího druhého ňadra, až začala téct slastí. Když skončil, vzal obě její ňadra do rukou, dal je k sobě a do mezery mezi nimi zasunul svůj stojící úd.

Jeho velikost byla ohromující a vzrušení, které mu tím způsobovala, se po chvíli projevilo i na jeho sténání. Propínal se v páteři, přirážel ještě víc a ňadra jí tiskl k sobě co nejvíce až do úplného vyvrcholení, až ji pokropil notnou dávkou horkého semene.

Slezl z ní, hluboce oddechoval a vychutnával si pocit nabitého vítězství. Jakým překvapením pro něho však bylo, když zjistil, že se příliš soustředil na sebe a jeho přítelkyně obratně rozvázala smyčky na obou rukou.
Povídka je na pokračování máte se na co těšit

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Flirt seznámení

BezvaFlirt.cz

Moderní seznamovací aplikace určená všem, kteří se chtějí bavit online a zažít bezva flirt se sympatickými lidmi a domluvit si osobní setkání.

V aplikaci si můžete filtrovat profily dle nahoty fotografií aby jste nebyli obtěžováni v případu, že je to pro Vás nežádoucí a mohli si aplikaci užít na plno.

K dispozici je vestavěný video chat a další technické vychytávky.

seznamka bezva flirt


30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..