Úvod » Erotická nápověda » Inspirace do Vaší ložnice erotická povídka na pokračování

Inspirace do Vaší ložnice erotická povídka na pokračování

Inspirace do Vaší ložnice doporučujeme před vyzkoušením vyčkat na další díly ať to máte kompletní. Přivázal ji k pelesti s rukama nad hlavou a přitáhl. Vydala slabý stén, který přes roubík téměř nebyl slyšet, to jak ji ještě povytáhl nahoru.

Inspirace do Vaší ložnice
Povídka na pokračování je výbornou inspirací do Vaší ložnice

Nekompromisně a kvalitně jí svázal

Nohy ji přivázal k pelesti, každou z jedné strany, aby neměla sebemenší možnost pohnout se. Ležela před ním zcela nahá, s husí kůží po celém těle čekající na to, co přijde.

Sám se před ní vysvlékl donaha a přiblížil se k ní. V ruce měl gumové velké dildo , kvítek růže a kostku ledu na vedle stojícím stolku.

Napřímil se nad ní a jako trumf vytáhl kostku ledu z misky. Vzal ji do ruky a rozehříval tak dlouho, dokud na její horké tělo nezačaly dopadat ledové kapky.

Svázanou ji začal intenzivně lízat poštěváček

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Chtěla se pohnout, chtěla sebou cuknout, ale nic z toho se jí nepodařilo. Namísto toho přišlo další vzrušení v podobě jeho rychlého jazyka.

Nedotkl se však její jeskyňky, ale ještě chvíli chtěl pokušení odolávat a zamířil k jejímu krku. Odhrnul jí dlouhé vlasy, přivoněl si k jejímu ovocnému šampónu a políbil ji na krk. Dostal se ještě hlouběji pod její vlasy, a nakonec se přemístil k jejímu ušnímu lalůčku, který notnou chvíli mnul mezi svými rty a dotýkal se ho jazykem.

Když jím však pronikl do jejího ucha, začala sebou cukat ještě víc a z úst jí vycházely tlumené výkřiky. Dobře věděl, jak moc ji to vzrušuje.

Neměl v úmyslu ji mučit donekonečna, jen si s ní pohrát tak, aby mu doslova vytekla a on se tak mohl ponořit do její sladké šťávy. Když ji po chvíli přestal dráždit na uších a nechal ji uklidnit se, nepočkal však dlouho.

Svoji pozornost přesunul k jejím prsům

Ještě než mu vychladla, přemístil se k jejím prsům a začal prstem kroužit kolem bradavek. Nejdříve od spodu, kde jindy býval košíček podprsenky, až k bradavce, u které se zastavil a podržel si ji na vrcholku, kterého se dotkl jazykem.

Nebral ohled na její křik, pokračoval v laskání dál, a to stejné udělal i u jejího druhého ňadra, až začala téct slastí. Když skončil, vzal obě její ňadra do rukou, dal je k sobě a do mezery mezi nimi zasunul svůj stojící úd.

Jeho velikost byla ohromující a vzrušení, které mu tím způsobovala, se po chvíli projevilo i na jeho sténání. Propínal se v páteři, přirážel ještě víc a ňadra jí tiskl k sobě co nejvíce až do úplného vyvrcholení, až ji pokropil notnou dávkou horkého semene.

Slezl z ní, hluboce oddechoval a vychutnával si pocit nabitého vítězství. Jakým překvapením pro něho však bylo, když zjistil, že se příliš soustředil na sebe a jeho přítelkyně obratně rozvázala smyčky na obou rukou.
Povídka je na pokračování máte se na co těšit

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Flirt seznámení

BezvaFlirt.cz

Moderní seznamovací aplikace určená všem, kteří se chtějí bavit online a zažít bezva flirt se sympatickými lidmi a domluvit si osobní setkání.

V aplikaci si můžete filtrovat profily dle nahoty fotografií aby jste nebyli obtěžováni v případu, že je to pro Vás nežádoucí a mohli si aplikaci užít na plno.

K dispozici je vestavěný video chat a další technické vychytávky.

seznamka bezva flirt


Testy vibrátorů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..