erotický příběh detektiva
Úvod » Erotické příběhy ze života » Erotický příběh Aleše detektiva v nákupním centru

Erotický příběh Aleše detektiva v nákupním centru

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Ze záchodu se ozývaly podivné a dosti tesklivé zvuky. Aleš pracoval jako security již dost dlouho na to, aby ho něco překvapilo, ale takovéto zvuky neslýchal často. Šel blíže k záchodové místnosti, aby se podíval, co se za zavřenými dveřmi děje. Klepal, snažil se dveře odemknout náhradním klíčem, ale veškerá snaha přišla vniveč. „Otevřete, security!“ Snažil se marně získat přístup na záchod, ze kterého tušil problém, který měl spadnout na jeho hlavu. Ještě chvíli se snažil do místnosti vniknout, když vtom ho napadlo, že ona místnost má nainstalované kamery, které jsou jistě zapnuté.

Bezpečnostní kamery odhalují souložení na WC

Rychlým krokem vyrazil směrem ke kancelářím. V jedné z nich měla sedět kolegyně, která měla kontrolu záznamů na starost, ale ať se rozhlížel jakkoliv, nikoho neviděl. Usedl proto k počítači a navolil spojení do záchodové místnosti. To, co uviděl na obrazovce, ho až nepřiměřeně vyvedlo z míry. Matně rozpoznával dvě polonahá těla, která se oddávala velmi zvrhlým hrátkám. V rohu místnosti zaznamenal pouta, pásku přes oči a pár šátků, které ho udivily tak, že málem spadl ze židle.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Když se po chvíli vzpamatoval a přiblížil si video blíž, vlastně se mu to začalo docela líbit. Pozoroval ty dva, jak se vášnivě líbají. Přibližoval si detaily, aby viděl spoutanou ženu s roztaženýma nohama, kterou si onen chlápek vychutnával jazykem. Slyšel jen tlumené vzdechy, ale obraz mu stačil k tomu, aby se jeho vzrušení rozproudilo naplno, rozepnul si kalhoty, a rukou začal po penisu přejíždět tam a zpět. Vzrušením téměř nemohl dýchat, když si představoval, jak by si dotyčnou ženu vychutnával on sám. Hladil by ji na prsou a přirážel tak tvrdě, až by prosila, aby přestal. Využil by toho, že je spoutaná, a hrál si s ní, způsoboval jí tak silné vzrušení, až by se mu téměř nemohla ubránit, a v té nejcitlivější chvíli by přestal.

Detektiv masturboval u kamer před kolegyní

Chtěl by se jí dotýkat a líbat tam, kam jí nyní líbal onen muž, chtěl by jazykem zajíždět do její skulinky a vychutnávat si její vůni. Stále více se ponořoval do představ o tom, co by se ženou chtěl provádět, jak by jí sál a něžně hladil, dráždil poštěváček, až dočista zapomněl na to, že je měl jít ze záchodu vyhnat. Probralo ho až tiché cvaknutí dveří, ve kterých stála kolegyně, kterou ještě před chvílí hledal. Vůbec nevěděl, co má dělat, když před kolegyní seděl na kancelářské židli, svlečený do půli těla a s penisem v ruce, kterým si ještě před chvílí způsoboval nehorázné potěšení.

Ta se ovšem nerozhlížela moc dlouho, a jakmile viděla živý záznam milostných orgií, neřekla ani slovo a vykročila směrem k Alešovi. Klekla si před něho, vzala jeho penis do úst a s chtivým úsměvem jej začala dráždit. Mohl se zbláznit vzrušením! Tak nádherná žena, kterou vždy obdivoval, právě teď sála jeho penis a hříšně si to vychutnávala. Nevydržel to.

Zvedl ji, strhnul z ní sukni, až bylo slyšet praskání švů, sundal miniaturní kalhotky, a posadil si ji na stůl. Přirazil chtivě a tvrdě, tak, jak si myslel, že jí to způsobí maximální potěšení. Nespletl se.

Vrhla se na něho a začala jej žhavě líbat. Kamerový záznam se přerušil, ale jejich tempo stále nabíralo na síle. Tvrdé přírazy, chtivé vzdechy a poté jen rychlé oddechování a vrzání kancelářského stolu… Ještě drsněji, než si to kdy představoval v hříšných myšlenkách na svou kolegyni.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

  1. Karel K
    | Odpovědět

    Práce detektiva neboli ochrany v nákupních centrech dělají důchodci nebo lidé, kteří neseženou jinou práci. To, ale nevadí tomu aby si trochu neužili když jim to život přinese. Osobně by jsem udělal to samé a chválím tím tvou rychlost jak jsi se zorientoval a šek do toho na plno.
    Karel K. Choceň

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..