Úvod » Erotická nápověda » Erotické hry. Tak trochu jiná zábava pro dospělé, užitečné nápady

Erotické hry. Tak trochu jiná zábava pro dospělé, užitečné nápady

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Erotické hry, cílem erotických her je tělesné i psychické uspokojení a co si budeme povídat, zlatým hřebem je ve většině případů vzrušující sex a sladký orgasmus. Vyplatí se nesázet na jistotu a experimentovat. Jdete do toho?

Hra jako koncept evoluce

Součástí života lidoopů byla a je hra. Stejně tak je nedílnou součástí života dítěte. Skrze ni se učí a osvojuje si sociální i motorické schopnosti. Evoluce to má vymyšlené dobře. Nejlépe se učíme děláním toho, co nás baví a přináší nám radost, uspokojení a další pozitivní pocity.

Se sexem je to stejné. Dnes už akorát neslouží člověku jen k rozmnožování a předávání genetických informací. Sex je pro moderního člověka zábava. Stejně tak erotika. A tak není divu, že nedílnou součástí našich životů jsou i erotické hry. Jejich podoby jsou rozmanité a vyvíjí se spolu s technologiemi a trendy.

Sexuální hry jsou oblíbenou erotickou zábavou od počátku našeho sexuálního života.

říká sexuolog Zlatko Pastor.

Dnes se zaměříme na erotické hry a sexuální hraní pro dospělé.

Erotické hry
Erotické hry jsou zdravou součástí intimního vztahu

Přirozené hry aneb svádíš, svádím, svádíme

Erotické hry hrajeme všichni a často si to ani neuvědomujeme. Mezi ty přirozené patří především svádění. Je to hra někdy vysoce taktická, někdy zcela bez pravidel, často vysoce improvizační. Ideální je, když ji hrají dva hráči.

Cílem může být svést nejhezčí dívku ve škole, sexy kolegyni z práce, holku na jednu noc v baru, vysněnou ženu na celý život. Pokud patříte mezi šťastně zadané jednotlivce, nezapomínejte tuto hru hrát dál. Sveďte partnera či partnerku k erotickým hrám na neobvyklém místě (v kuchyni, autě či v lese) nebo v neobvyklém čase (rychlovka před obědem, milování brzy ráno). Hra na svádění je vzrušující a okoření každý vztah.

Společenské erotické hry

Gangbang, sexuální orgie nebo swingers party. Vzrušující zábava, během které si můžete vyzkoušet hraní a prožívání mnoha rolí. Aby tyto hromadné společenské události byly považovány za hru, musí splnit určité herní zákonitosti – a to především dobrovolnost a předem nastavená pravidla.

Erotické hry pro dva s nádechem zakázaného ovoce

Můžete si zahrát flašku, ale po osmnáctém roku života už to (většinou) nemá ten správný nádech zakázaného ovoce. V nabídce sexshopů najdete pestré stolní a deskové erotické hry. Ty se nicméně často točí jen kolem tahání karet se sexuálními pozicemi.

Mnohem zajímavější je takové svazování (bondage), BDSM hrátky, spanking a další podobné praktiky s nádech sado maso. Jedná se také o erotické hry, během kterých si můžete vyzkoušet jak submisivní, tak dominantní polohu své osobnosti.

Nebojte se, uvidíte, že budete překvapeni, jak pestré možnosti nejen ke hraní, ale i k prozkoumávání vaší sexuality tyto neobvyklé erotické hry nabízí. Na internetu dnes najdete spoustu informací a návodů, jak bezpečně experimentovat v tomto neobvyklém “černo červeném” světě.

Game on! Vítejte ve virtuálním světě

Stejně jako stolní erotické hry jsou ve srovnání s luxusní swingers party čajíčkem pro děti, tak i klasické videohry s erotickou a sexuální tématikou blednou ve srovnání s tím, co lze zažít ve virtuální realitě.

Ukážeme si to například na hře pro VR jménem Fallen doll. Nasadíte si 3D brýle a můžete začít hrát. K dispozici je vám dívka jménem Erika a záleží pouze na vaší fantazii, jestli si s ní užijete anální sex, vzrušující BDSM nebo něžné milování. Dívku si můžete upravit přesně podle svého gusta (velikost prsou, barva kůže, typ postavy).

Možností pro erotické hry je ve virtuální realitě nekonečně mnoho a s rozvojem technologií nás určitě čeká mnoho nového. Už dnes existují virtuální “chaty”, kde si můžete s kýmkoliv na planetě zahrát jakékoliv hry včetně těch bez oblečení. Fantazii a hravosti se zkrátka ve VR erotických hrách meze nekladou. Svět je to vzrušující a plně ve vaší režii.

pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..