Erotická povídka sex s trenérem
Úvod » Erotické povídky » Erotická povídka sex s trenérem ve fitku sperma teklo proudem

Erotická povídka sex s trenérem ve fitku sperma teklo proudem

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Již se blížily zavírací hodiny, když Marie zrovna doběhla do posilovny. Dobře se znala s majitelem centra, a proto doufala, že bude moci zůstat o chvilku déle, a nepřijde tak o celou hodinu cvičení. K její radosti byl šéf velmi vstřícný, a souhlasil, že s ní chvíli po zavírací době ještě chvíli počká. Zatímco se Marie sprchovala, všichni návštěvníci již fitko dávno opustili.

Stále ještě nevycházela ze sprch, a tak šéf zamkl všechny vchodové dveře, a pomalu se přiblížil ke dveřím od šatny. K jeho štěstí nebyly zavřené na kliku, a ani při otevírání nevrzaly. Pomalu strčil do dveří, aby se nepatrně otevřely jen na skulinku pro jedno oko, aby se mohl rozhlédnout po šatně. Dívku nikde neviděl, jen slyšet slabý proud tekoucí vody. Když ani po chvíli voda neutichala, pomalu se vplížil do šatny.

Trenér ji sledoval tajně ve sprše

Jak se pomalu blížil od dveří šatny do nebezpečné zóny, přece jen neodolal a nechal se svést krásnou vůní slečny, která k němu chodila již pár měsíců cvičit. Přivoněl si k jejím letním šatům, ale když spatřil její rudá tanga pověšená hned vedle, neodolal. Až když si uvědomil, že by mohla každou chvíli vyjít ze sprchy, odložil její miniaturní prádlo zpátky na věšák, a přesunul se ke dveřím sprch.Slyšel jí tiše si prozpěvovat známou melodii. Viděl její odhalená záda, po kterých jí stékala pěna.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Když se propínala, aby si umyla vlasy a zvedala ruce nahoru tak, aby po nich voda mohla volně stékat, toužil se jí dotknout. Pečlivě umývala celé své tělo, sprchový gel po její hebké kůži klouzal jejími jemnými pohyby, a šéfa přiváděl k neovladatelnému vzrušení. Nevydržel se jen dívat na jemné doteky na jejích prsou. Jakou jim věnovala péči, sjížděla od nich přes bříško dolů až k rozkroku, ve kterém se zastavovala a dráždivě si masírovala poštěváček.

Masturboval při pohledu na její tělo

Rukou si zajel do kalhot a vytáhl svou vzrušenou chloubu. Neudržel se, a začal masturbovat jen pár metrů od jejího nahého, mokrého těla, které smáčela kapkami horké vody. Zasnil se představou tak, že přeslechl vypnutí vody, a ani nezaznamenal, že se na něho Marie již notnou chvíli dívala. Lekl se, ale ona na nic nečekala, a přistoupila k němu. Klekla si na kolena k úrovni jeho vyvinuté chlouby, vzala ho do pusy, a jeho načaté dílo dokončila. Sperma nechala volně stékat po svém stále ještě mokrém těle, což ho vzrušilo ještě víc.

Klekla před něj a vzala jeho penis do úst

Vzal ji do náruče, a přenesl do fitka. Nechtěl něžnosti, jen si ji chtěl vzít, a to se vším všudy. Položil ji na žíněnku, záda jí podložil dekou, kterou našel nedaleko, a klekl si před ní. Byl vzrušený takřka během pár minut a jeho nástroj již netrpělivě čekal na svou příležitost. Roztáhl jí nohy, položil si je na ramena, a chtivě do ní pronikl. Celou halou fitness centra se rozléhaly vzdechy v pravidelném intervalu. Když přirazil naposledy, obšťastnil jí celou dávkou spermatu, a šťastně se svalil vedle ní.
Tolikrát o ní snil, ale až teď se jeho sny staly skutečností…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..