Mužu při análním sexu otěhotnět – Ano rizika análního sexu?

|
Čas na čtení 7 minuty

Anální sex je praxe vkládání penisu, prstů nebo cizího předmětu, jako je vibrátor, do konečníku pro sexuální potěšení. Při vhodných opatřeních je anální sex většinou bezpečný. Existují však různá potenciální rizika, která nemusí být přítomna při vaginálním nebo orálním sexu. Například řiť … Číst..

4 tipy pro ženy co chce muž po padesátce v posteli

|
Čas na čtení 3 minuty

Je snadné si myslet, že všichni muži chtějí to samé v posteli. Ale jak muži stárnou a zrají, tak se mění i jejich přání a potřeby. Co 50letí muži chtějí v posteli, je výrazně odlišné od toho, co chtějí muži ve svých … Číst..

Klitoris jak vypadá a kde mám klitoris

|
Čas na čtení 2 minuty

Klitoris (clitoris), česky také poštěváček, je součástí ženských pohlavních orgánů. Část, kterou můžete vidět, vystupuje jako malý knoflík v oblasti vulvy, nad poševním vchodem poblíž spojení stydkých pysků. Hlavním úkolem klitorisu je navodit nejdříve pohlavní vzrušení a poté orgasmus. Zajímavé je, … Číst..

Co to je Klitoris informace o ženském orgasmickém fenoménu

|
Čas na čtení 3 minuty

Slovo klitoris (clitoris) pochází z řečtiny, ze slova vábící klíč – kleitoris, tedy klíč k něčemu tajemnému, ale neskutečně přitažlivému. Stimulací klitorisu dochází k navození pocitu sexuálního vzrušení a pak orgasmu. To je hlavní úkol klitorisu. Český název poštěváček byl odvozen od slovesa poštívat, tedy … Číst..

Seznamky kde stojí za to se registrovat

x
ZDARMA VYZKOUŠEJ

EROTICKÁ SEZNAMKA AMATÉRŮ

RYCHLÁ REGISTRACE