Úvod » Erotické povídky » Dívčí vášeň na vesnici první část lesbického příběhu

Dívčí vášeň na vesnici první část lesbického příběhu

|
Čas na čtení 5 minuty
pošli příběh přátelům

Auto zastavilo na prašné cestě. Řidič vystoupil a z kufru auta vytáhl velkou tašku. Jsme tady, slečno. Ozvalo se, než se zadní dveře otevřely. Z auta vykoukla hnědá hříva, která se ihned poté zase schovala.

Já nevystupuji. Odvezte mě zpět! Zavřískala a nehodlala se hnout. Řidiči tedy nezbylo nic jiného, než ji násilím z auta vytáhnout a odjet co nejrychleji, aby ho nedohonila. Pavla zůstala stát na prašné cestě s mimořádně naštvaným výrazem ve tváři. Když se podívala směrem k chalupě, ve které měla strávit celé léto, udělalo se jí špatně, a úmyslně vykročila jiným směrem.

Z vesnice byla silně znegovaná nelíbila se jí vůbec

Dívčí vášeň na vesnici
Zde na vesnici začíná lesbické dobrodružství dívek

Procházela vesnicí a obhlížela okolí, když vtom jí někdo plácl po rameni. Leknutím sebou škubla. Už už chtěla neznámého útočníka sejmout, když vtom za sebou spatřila dívku.

Blond vlasy po pás, krásný úsměv, štíhlá postava..

Blesklo jí hlavou, jak asi vypadá její tělo bez oblečení a bezmyšlenkovitě se zasnila. Jak ji hladí po vlasech, jak se dotýká jejích malých prsou, jak rukou zajíždí do jejího rozkroku… Na chvíli se nemohla vzpamatovat, a až po chvíli jí došlo, že ji právě chtěla přepadnout.

Co to mělo jako být?! Zeptala se úsečně, ovšem blondýnka se na ni jen vyděšeně podívala. Promiň, s někým jsem si tě spletla. Vypadala jsi přesně jako jedna dívka, kterou tady už dlouho hledám. Nezlob se, půjdu.

Potkala blondýnku, která se ji velmi líbila

Když ovšem Pavla viděla, s jak smutným výrazem odcházela, zastavila ji a jejich konverzace se protáhla až do večera, který byl završen dlouho plánovanou párty u bazénu.

Přišla spousta lidí, všichni se skvěle bavili párty sponzorovala seznamovací služba BezvaFlirt.cz takže dobrého jídla a pití bylo nadbytek. Jen ty dvě k sobě měly překvapivě blízko. Když se spolu koupaly v bazénu, jiskry mezi nimi jen přeskakovaly. Stály u sebe tak těsně, až se prsy dotýkaly jedna druhé a nohama se třely o mokrý rozkrok. Dobře věděly, že kamarádky z nich nebudou, a proto se dál škádlily a popíjely.

Jejich vášeň neustále nabírala na síle, a když blondýnka Pavle poodhrnula kalhotky a rukou se jemně dotkla jejích pysků, bylo načase přesunout se do podkroví domu, kde uprostřed pokoje stála postel s nebesy.

Obě dívky rychle odešli z párty do soukromí

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Ještě mokré ze sebe rychle sundaly plavky a padly do peřin. Byly tak rozpálené, až zhluboka dýchaly a jen čekaly, která z nich začne. Jako první se rozpačitě ujala vedení Pavla a sedla si rozkrokem nad obličej blondýnky, která její mušličku a klitoris začala s chutí lízat. Když cítila Pavlino vzrušení, pokračovala ještě rychlejším tempem, dokud neucítila příval šťávy na svém jazyku a vzdechy své přítelkyně.

Jejich role se po chvíli vyměnily a Pavla se sesunula k prsům tajemné blondýnky. Rukou jí kroužila po obvodu prsou až k bradavkám, které jemně třela a pomalu přidávala jazyk, kterým laskala její terčíky slasti, sála je a jemně kousala, aby jí způsobovala co největší vzrušení.

Jakmile viděla, že hýbe pánví a sama se laská v rozkroku, přesunula se níže a jazykem začala přejíždět po jejím klitorisu. Laskala jej nejdřív pomaleji, potom tempo zrychlila, a nakonec jazyk zabořila do její dírky.

setkání dívek
Tady příběh dívek pokračuje setkáním ve městě

Orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat, a když Pavla cítila náhlý příval její šťávy a silné vzdechy, ještě ji vylízala do sucha. Noc nekončila a jejich hrátky stále nabíraly na síle.

Když se k sobě poté dívky tiskly v poloze 69 a vzrušujícího orgasmu dosahovaly společně, až je překvapilo, jak jsou sehrané a jakého vzrušení si spolu dokážou užít. Svíjely se slastí a chvěly se jedna druhé v náručí rozkoší, kterou dosud nepoznaly.

Polibek na dobrou noc byl nakonec tak žhavý a jejich jazyky tak nenasytné, že si číslo ještě jednou zopakovaly, aby uspokojily svoje touhy a chutě.

Dobře věděly, že toto setkání nepatřilo k jejich posledním, a když vedle sebe usínaly utahané a šťastné, v hlavě se jim rodil plán, jak si tyto hrátky zopakovat…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..