Úvod » Erotická nápověda » 4 tipy pro ženy co chce muž po padesátce v posteli

4 tipy pro ženy co chce muž po padesátce v posteli

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Je snadné si myslet, že všichni muži chtějí to samé v posteli. Ale jak muži stárnou a zrají, tak se mění i jejich přání a potřeby. Co 50letí muži chtějí v posteli, je výrazně odlišné od toho, co chtějí muži ve svých 20 nebo 30 letech.

Ve svých padesátých letech starší muži zjistili, co funguje a co pro ně nefunguje sociálně a sexuálně, a chtějí ženu, která chápe jejich potřeby, stejně jako její vlastní.

Žhavé tipy pro ženy na sex s mužem po padesátce

1. Buďte v sexu aktivní řekněte si když máte huť

Zeptejte se kteréhokoli muže jakéhokoliv věku a řeknou vám, jak je to sexy, když je žena sexuálně sebevědomá. Muži oceňují ženu, která chápe svou vlastní sexualitu. Starší muži chtějí někoho, kdo je přirozený a sebevědomí a kdo se nebojí být intimní

. Většina mužů nad 50 let vědí, že se ženské tělo a hormony mění v průběhu věku, takže se nemusíte cítit v rozpacích.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


2. Řekněte si o to co se Vám v sexu líbí

Víme, že komunikace je klíčová ve všech typech vztahů. A není to jiné u starších mužů – to, co 50letí muži chtějí v posteli, jsou ženy, které se nebojí říct jim, co chtějí.

Starší člověk zjistí, že je sexy, když žena zná své vlastní tělo a dokáže komunikovat své potřeby, aniž by se cítila plachá nebo se styděla říci jak jí může dát radost. Většina mužů ve svých padesátých letech měla dostatek partnerů, kteří nevěděli, co se ženě líbí.

Vemte aktivitu do svých rukou a dejte svému 50 letému milencovi trochu toho návodu k obsluze.

3. Řekněte mu jak jste s jeho výkonem spokojená a kde přidat

Sexuální potřebou člověka je potěšit svého partnera. Proto je důležité, abyste mu dali vědět, jak jste spokojeni. Když je muži 50 let, chce být se ženou, o které ví, že jí může uspokojit, protože mu to ona dá najevo.

chce muž po padesátce v posteli
Muž po padesátcece hledá v posteli mazlení

Nechce být se ženou, která bude předstírat falešné orgasmy nebo potěšení, nebo která bude trávit veškerý svůj čas jen snahou, aby byl šťastný v posteli. Jinými slovy, když muž ví, že je jeho žena spokojená, cítí se v posteli mocný a schopný

4. Budte mazlivé to mají starší muži rádi

50-ti letí muži chtějí v posteli, ženy, které nejsou uspěchané a chtějí se mazlit. Tito muži vědí, že v ložnici jde o mnohem víc než jen sex. A právě proto, že jsou starší, neznamená, že neocení něžné mazlení. Intimní dojem je stále důležitý pro klub nad 50 let.

Chce tě potěšit a má velkou radost z toho, že se to stane, ať už to pochází z pohlavního styku, dotýkání se nebo mazlení. Takže nějakou dobu by mělo trvat, než se políbíte a dotknete se navzájem, než skočíte do postele.

Zapamatujte si

Pamatujte si, co 50 letý muži chtějí v posteli, se liší od toho, co očekávají mladší muži. Jsou zkušenější, o něco starší a trochu moudřejší a mají lepší představu o tom, co chtějí a co mají rádi.

Stejně jako v jiných aspektech vztahu, jak stárnete, máte lepší představu o tom, co pro vás znamená a co nefunguje. Poslechněte si svého partnera, promluvte si s ním o tom, co chcete, a najděte si cestu společně. To ocení, stejně jako vy.

Flirt seznámení

BezvaFlirt.cz

Moderní seznamovací aplikace určená všem, kteří se chtějí bavit online a zažít bezva flirt se sympatickými lidmi a domluvit si osobní setkání.

V aplikaci si můžete filtrovat profily dle nahoty fotografií aby jste nebyli obtěžováni v případu, že je to pro Vás nežádoucí a mohli si aplikaci užít na plno.

K dispozici je vestavěný video chat a další technické vychytávky.

seznamka bezva flirt


Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..